Evden eve/hastaneye herhangi bir sebeple nakledilmesi gereken, acil bir tablosu bulunmayan hastaların nakledilmesi için; ihtiyacınız nezdinde HASTA NAKİL AMBULANS HİZMETİ talebinizi HAYAT YILDIZI ÖZEL AMBULANS SERVİSİNDEN alabilirsiniz.

hy-ambulans-1T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından onaylı HAYAT YILDIZI ASAS (Acil Sağlık Ambulans Servisi) olarak, alanında uzman ve tecrübeli Ambulans Sağlık Personeli ve tam donanımlı üst düzey Ambulans Ekipman / Malzemeleriyle yer alan "Acil Yardım Ambulansı veya Hasta Nakil Ambulansları"mız ile, ihtiyaç ve talebiniz dahilinde firmanıza veya dilediğiniz organizasyon, açılış ve çeşitli hizmet talepleri doğrultusunda "AMBULANSLAR VE ACİL SAĞLIK ARAÇLARI İLE AMBULANS HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ" yükümlülüğünü yerine getirerek "Etik ve Hasta Hakları" nezdinde hızlı ve güvenilir olarak "Özel Ambulansı Hizmeti" alabilmek için bizimle çalışabilirsiniz.

hy-ambulans-4HAYAT YILDIZI Acil Sağlık Ambulans Servisi olarak; kalite, güven ve hız ilkelerine göre talep edilen ÖZEL AMBULANS Hizmetlerini, gerekli donanımını en üst düzeyde temin ederek, araçlarında ve komuta kontrol merkezinde her türlü ambulans servisi imkanına uygun ve etkin şekilde sağlayabilmektedir. Araçlar uygun GPS ve iletişim sitemine sahip olup, anlık komuta merkezinden takibi sağlanmaktadır. Ekip görevine göre gerekli mesleki tecrübe ve bilgisine sahip olup, "Etik ve Hasta Hakları" kurallarına da koşulsuz uymakta ve uygulatmaktadır.

Talebiniz doğrultusunda ayrıca, işyerinize alınması gereken ve isg amacının en üst seviyesine çıkması adına sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulması HAYAT YILDIZI OSGB tarafından sağlanabilmektedir.

Çalışanların sağlık, güvenlik ve refahını geliştirerek, üretimin devamlılığı ve verimin artırılması; İSG PROFESYONELLERİ (İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli) PAKET HİZMETİ ile daha etkin sağlanabilmektedir.


Ambulans: Hasta nakli ve/veya acil yardım amacıyla kullanılan ve Yönetmelikte öngörülen teknik ve tıbbi malzemelerle özel olarak donatılmış kara, hava ve deniz ulaşım araçlarını ifade etmektedir.

Acil Yardım: Acil sağlık hizmetleri konusunda özel eğitim görmüş ekipler tarafından, tıbbî araç ve gereç desteği ile olay yerinde ve hastaneye nakil sırasında verilen hizmetlerin bütününü ifade eder.

Acil Yardım Ambulansı: Her türlü acil durumda, olay yerinde ve ambulans içerisinde hasta ve yaralılara gerekli acil tıbbi müdahaleyi yapabilecek ekibe ve yönetmelikte yer alan teknik ve tıbbi donanıma sahip kara aracıdır.

Hasta Nakil Ambulansı: Acil tıbbi müdahale gerektirmeyen hasta veya yaralıların nakli amacıyla kullanılan, en az bir sağlık personeli bulunan ve yönetmelikte belirtilen teknik ve tıbbi donanıma sahip kara aracıdır.

 

İlgili bazı referanslarımız

3. Havalimanı - LOGO
3. Havalimanı Projesi
3. Köprü - LOGO
3. Köprü
ve
Kuzey Marmara Otoyolu Projesi
Bezmiâlem - LOGO
Bezmiâlem Tıp Fakültesi Hastanesi