HAYAT YILDIZI EĞİTİM ve SAĞLIK HİZMETLERİ olarak; yenilenen ve gelişen günümüz dünyası ile paralel devam eden iş ortamımızda; rekabet üstünlüğünü doğru ve etkin şekilde sağladığımız insan kaynakları yapımızı, sizlere sunulan imkan ve koşulların etkin kullanımına bağlı olarak yenileyebilmekteyiz.

Tecrübemiz ve güvenimiz ışığında, iş olanaklarıyla beraber sektörde sağlam adımlar atmamız; sizlere sunulan teklif ve niteliklerle profesyonelce istihdam edilmektedir.

Şirketimizdeki mevcut iş olanaklarına aşağıda bağlantı adresi olarak verilen "Eleman.Net" gibi çeşitli platformlarda ilan ettiğimiz bağlantı linklerinden, ilgilendiğiniz "Açık Pozisyon" için başvurunuzu yapabilir ve detayları inceleyebilirsiniz.

 

İlanlarda yer alan açık pozisyonlardaki niteliklerinize uygun bir ilan olmadığını düşünüyorsanız eğer, "Genel Başvuru" olarak aşağıdaki "İş Başvuru Formu" nu doldurabilir veya CV'nizi oluşturabilirsiniz.

kurumsal-human-resources

kurumsal-ik

Şirketimiz bünyesinde size uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde, online olarak bıraktığınız CV’niz, İnsan Kaynakları birimimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Başvurular şirket bünyesindeki açık pozisyonlar için değerlendirilirken, her bir açık pozisyon için belirlenmiş olan farklı ağırlıktaki kriterler baz alınarak Değerlendirme Ölçeğine tabi tutulacak ve uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilecektir.

İş Başvuru Formu

 

Teklif Formu

Hizmet talebinde bulunmak için lütfen teklif formunu doldurunuz...